Hıçkırarak Ağlıyor

akitalove

Nasıl anlatsam bilmiyorum yaklasık 1 senedir böyle yanimizda yatıyor yanimizda kalkiyor yanimizda uyuyor uyudugunda ise hickira hickira aglıyor yada oyle bir ses cikariyor iste bildiginiz insan gibi hickirarak ağlıyor bu neden olabilir hastalık belirtisi de olabilir mi açıkcası üzülüyorum her böyle yaptigi zamanda onu oksuyorum seviyorum hickirarak aglamaya devam ettiginde de uyandırıyorum onun için endişeleniyorum sizin minnak dostlarınızda hic boyle bisey gordunuz mu ?

14 CEVAP

Alpse

Bir işinin ehli bir veterinere danışın bence...

Alpse

İki 1 yıldır hep aynımı yenimi başladı bu olay...

akitalove

( köpük) (köpek , 3 yaşında )

Alpse

Veteriner şart onun için...

izzy

Merhaba tatlış sadece uyurken yapıyorsa rüya görüyor olabilir ama sürekli oluyorsa bir danışmak lazım vet. Anlarmi bilemem bu biraz davranış şekline ve psikolojisine bağlı bir durum gibi geldi bana insallah en kisa zamanda çözersinir ....Saygılar

Cotontzu_Siri

Onun yanında biraz negatif mi davranıyorsun? Köpekler çok hassas hayvanlar. Eğer olumsuz psikolojini ona yansıtırsan onun da psikolojisi olumsuz etkilenir. Tabii bu rüyalarını da etkiler. Muhtemelen kabus görüyordur. Benim köpeğim de kabus gördüğü zaman uykusunda öyle ağlıyor. Sadece ona değil, kendine de bir bak. Bazen sahiplerin psikolojisi köpekleri çok etkiliyor. Onun yanında pozitif davranmaya çalış. Sorunu çözemezsen veterinere değil, köpek eğitimcisine danışmalısın. Onlar psikolojiden daha çok anlar. :)

akitalove

Tesekkur ederim bir kopek egitimcisine de danisicam :) aslinda haklisin belki benden de pimpirikligimden de etkileniyor olabilir :)

akitalove

Ya iste nisan ayında başladı böyle yapmaya

akitalove

Ya iste nisan ayında başladı böyle yapmaya

akitalove

Bende zaten en yakin sure icinde goturucem veterinere ayın 5. Inde filan

akitalove

Bende zaten en yakin sure icinde goturucem veterinere ayın 5. Inde filan

akitalove

@izzy çok tesekkur ederim o cok hassas bi cocuk hic bi zaman yanimdan ayirmamaya calisiyorum onu ama umarim bu durumu aşabbiliriz :)

izzy

Rica ederim ne demek umarım geçti artik diue de konu acarsiniz ve hep beraber seviniriz sevgiler.... :)

akitalove

Umarim.. sevgiler :)