Tuvalet Problemi

AlpMordecai

Kedim kaka yaptıktan sonra kokudan rahatsız olduğu için tuvaleti temizlemeden tekrar kullanmıyor. Bu yüzden ben her kaka yaptığında hemen tuvaletini temizliyorum ve bu sayede dışarı işemesini engelliyoruz. Lakin önümüzdeki günlerde 2 3 gün evde olamayacak hiç kimse, kedimiz yalnız kalacak. Emanet edebileceğimiz hiç kimse de yok. Bu süre zarfında bu tuvalet problemi için nasıl bir tedbir alınabilir bunun benzeri durum yaşayan var mı? Kumu çok koysam da illa dibine kadar kazdığı için kakanın kokusunu alıyor ve rahatsız olup çıkıyor tuvaletten dışarı yapmaya yelteniyor.

1 CEVAP

eessmmaa

Bir tane daha kum kabı koyabilirsiniz birinde kakasını yaptığında diğerinde de çişini yapar