Dükkanda Büyüyen Yavru Kediler Artık İstenmiyor

RESEN157

Merhaba çalıştığım tekstil dükkanına bir anne kedi 5 tane bebeğini taşıdı 2 aylık ıolana kadar özenle süreci takip ettim, besledim kedileri ama artık kıpır kıpırlar dükkandaki işleri yırtıyorlar bazıları ise kuma değil zemine dışkılıyor dükkanda bir kokuı meydana geldiği için dükkan sahipleri rahatsız benim evde 2 tane kedim mevcut evdekilere anca bakabiliyorum. akla gelen çözümler : barınağa bırakmak, anne kedi ile yavruları insanların her tarafa mama döktüğü söylenen başka yeşillikli bi mahalleye taşımak. benim bunlr içime sinmediği için sahiplendirmek istedim ama sadece 1 kişi aldı öbürleri geri getirdi. şimdi 1 anne kedi 4 yavru kedi için başka çözüm önerenleri dikkatle dinleyeceğim yazılarınızı bekliyorum.

3 CEVAP

Anonymus683514

önce sahiplendirmeye çalışın tekir olsalar da yavru oldukları için şansları yüksek

RESEN157

20 gündür sahiplendirmeye çalışıyorum zaten ama artık zaman kalmadı istenmiyorlar

komurlolis

sahiplendiremezseniz asla barınağa bırakmayın lütfen, güvenli ve karınlarının her zaman tok olacağını bildiğiniz bir bahçe onlar için daha iyi olacaktır. şu dönemde kimse kedi sahiplenmiyor artık malum fiyatlardan dolayı, şansları zor ama umarım yuva çıkar