2 Kedi Anlaşması

Nina04

Merhaba arkadaşlar daha önce Scottish strayt bir kedimiz kısır var kardeşim atanınca onunla gitti ama eve hakim tatil mecbur geldiler bende yine aynı cinsten 4 aylık bir yavru sahiplenmiştim fakat 3 gün oldu ikisi karşılaşalı sürekli birbirlerine tıslayıp kaçıyorlar yavru yemeden içmeden kesildi var mı bir öneriniz aynı sorunla karşılaşıp çözüme ulaşan mağlum 2 ay beraber kalmak zorundalar teşekkür ediyorum şimdiden

1 CEVAP

AhsenAise

Kısa süreli sizinle ise büyük kedi ,ayrı odalarda tutmalısınız