Kedimin Losemi Asısı Ne Zaman Olur

emrezrtrk

Kedim 6 aylik karm asilar bitti ama veteriner bizi asiyacagirmadi sizce nezaman olur

6 CEVAP

emrezrtrk

Evet oyle oldu.

goknur

Emrenin durumunu ben bizzat biliyorum. Emre kutlarim seni sozlerimk dinlemissin. Arkadaslar emre ogrenci. Parasini biriktirip yaptirmis buyuk ihtimallede asilarini. Seni tebrik ediyorum

Veterineriniz losemi yapiyor mu sorsaydiniz mesela bizim veterinerimiz losemi yapmadi gerek olmadigini soyledi cok cok nadir kedilerde olur dedi ama tedbir amacli yaptirilmali tabi ki.veterinerinize sorun losemi asisi yapiyor musunuz diye?

Cotontzu_Siri

6 aylık kediye neden aşı yaptırıyorsunuz? Yeni mi sahiplendiniz?

emrezrtrk

sokaktan buldum küçüktü aşı yaptırma durumumuz yeni oldu.

emrezrtrk

Bazi kisiler beni kinadi durumun yoksa neden kedi bakiyorsun diye.arkadaslar ben bu kediyimkime verdiysem geri getirdi sokaga da birakakmadim annesi olmustu.baska varem yoktu...