Kedimin Gözü Akıyor.

ekimezya

Kedimin gözü bu aralar çok akıyor, çok çapaklanıyor pamuk ve ılık çayla silsem iyi gelir mi veya ne yapmalıyım? Nezle olmuş olabilir mi?

1 CEVAP

alasbaydan

Genelde böyle havalarda bu durum çok yaşanıyor. Ben kedimin gözü aktığı zamanlarda Tobrased diye bir damla kullanıyorum, eczanelerde 5-6 liraya bulabilirsiniz. Günde 1 ya da 2 kez damlatmak yeterli oluyor. Akmada artış olursa mutlaka farklı bir göz hastalığı vardır, o zaman veterinere gitmeniz gerekir.