Thy Uçuş/Astronot Çanta/Sakinleştirici

miloshy

arkadaşlar ilk kez ucucaz ve 23x30x40 degil canta 23 yerine 29 mesela ama softcase aldık her türlü edilir bükülür o kadar da bir şey olmaz diye düşünüyorum yalnız veterinerden sakinleştirici vs alan var mı en son kedimle astronot çantayla dışarı çıktığımızda kedim baya kötü oldu sıcaktan napıcam bilmiyorum kaka falan yapmıştı

2 CEVAP

OzlemCeylan

Merhaba uzerinden baya zaman geçmiş ama deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız benim kedimde de iç dis, karma, kuduz herşeyi var ve cipide var astronot çanta söylediler onuda aldım THY ile uçacağız ve bilette aldık sizde hiç sıkıntı çıktı mi

miloshy

hic olmadı sıkıntı