Kediniz Nerede Yatıyor?

Sdyaz

Kedim taşıma çantasının içinde polar üzerinde yatıyor. Geceleri kapıyı kapatıyoruz biraz huysuzlanıyor ama uyumaya devam ediyor gece yanıma yatarsa onu yataktan düşürmekten veya benim çok dibime girmesinden korkuyorum (astımım var) ama taşıma çantasını kapatınca miyavlamalarına dayanamıyorum. Kapıyı açık bıraksam gece yatağa gelir mi sizce? Siz beraber mi uyuyorsunuz?

16 CEVAP

emrezrtrk

Kedim benimle yatiyor.hatta kardesim yatarken onun yanina gidip uyuyor kardesim de hep hareket ediyor ama kediler anliyor ben de korkuyordum kedi ezilir diye bir sorun olmaz korkmayin