Kediyi Ve Kuşu Nasıl Birbirine Alıştırabilirim?

Albora1

benim evimde hem kedim hemde kuşum var bunları nasıl birbirlerine alıştırırım :(

8 CEVAP

ervanur

kediyle kuşu daha bküçükken ikisinide aynı ortamda bulundurmanız lazım ama bebekken ikiside ama büyüdülerse asla alışamazlar

simge

:DDD

askim

bende bilmiyorum

askim

onları ilk önce kediyi alıştırman laım ki ne diyosan yapsın

askim

yani benimde kedim vardı ama ben nasıl yapmalıyım

askim

kuşumda vardı ama kedimi alıştıramadım nasıl alıştırmalıyım

karamrve

valla kedim 1.5 aylıkken alıştırmaya başladım hala alışamadı onu görünce avlanacak gibi hareketler yapıyor evde köşe bucak kaçırıyorum o yüzden kuşumu :)

simge

Aynen ervanur'a katiliyorum onlarin ikisini helede kediyi kucukken alistirman lazim kus kolay alisir..