Karma 1-2 Farkları Ne?

miapaw

karma 1. ve 2. aşı arasındaki farklar?

10 CEVAP

Cotontzu_Siri

Hepsi beraber ağır gelebileceği için aşı iki doz halinde vuruluyor. Sadece birini yaptıramazsınız.

SelinTuksal

Evet de 1 doz işe yaramıyor.

Bize sadece 1i yapildi ezgi hanim 2.doz hicbir asinin yapilmadi

Cotontzu_Siri

Emin misiniz? 15 gün arayla vurulmuş olmalılar.

miapaw

Yani içerik aynı

Cotontzu_Siri

Evet ama tek doz yeteri kadar koruma sağlamaz.

DrSu

  1. si 1. nin rapeli , yani vücutta bağışıklık oluşturması için gereken hatırlatma dozu, tıpkı insanların çoğu aşısının belirli aralıklarla tekrarının yapılması gibi. , ikisinin de yapılması gerekir.

DrSu

  1. si 1.sinin rapeli olacaktı :)

DrSu

ikincisi :)
otomatik olarak 2 yi 1 yazdı galiba :)

Bize 2.dozlara gerek olmadigi soylendi etkisi olmaz mi yani bosuna kedim asi oldu bu durumda tesekkurler ezgi hanim veterinerimi degistirmek zorundayim bu durumda