Bluepoint Kedimin Büyüme Süreci

2 aylık bir bluepoint kedim var. Daha önce hiç bu ırk bir kediyle yaşamadım. Çok oyuncu ve hareketli. Büyüdükçe nasıl değişim gösterdiklerini merak ediyorum. Ve aramızdaki bağın güçlenmesi için neler yapabilirim?

4 CEVAP

Siyamask

Kedilerin cinsine göre huylarında farklılık hiç görmedim. Aranızdaki bağı kuvvetlendirmek için sıkça konuşun ve oyunlar oynayın. Ödül maması yiyecek yaşa geldiğinde bunu mutlaka değerlendirin ve şımartın 🍀 birlikte uzun yıllarınız olsun

Seymmrym

Bol ilgi bol sevgi oyun kaliteli mama ve en önemlilerden bi tanesi min düzeyde tozsuz kum ile mümkünse açık veya yarı açık tuvalet çünkü genetik fak ve burunlarından dolayı alerji astıma yatkınlıkları ve toz mahvediyo eminim tüm kediler için zararlıdır ama bu bıdıklar ekstra etkileniyor ve son tavsiyem lütfen kısırlaştırın

Burada anlatılana göre konuşacağım. Sevgisini göstermekten çekinmeyen kediler gerçekten. Yaşı ilerledikçe sizden hiç ayrılmayacağına emin olabilirsiniz. 3 Ay süreyle bir arkadaşımın kedisine bakma şansı buldum. Yaşı ilerlemiş olsa bile gerçekten oyuncu kediler.

Bende bir blue point sahiplendim. Şuradaki rehber gayet başarılı blue point kedi