Köpeğim Kanlı İshal Mi?

Dün akşam petshoptan yorkshire teacup köpek sahiplendik. İlk köpeğimiz hiç bi bilgimiz yok. İshal oldu diye düşündük ama araştırınca kanlı ishal olduğunu düşündük. Bilgisi olanlar lütfen yardım edebilir mi.

1 CEVAP

aslihan_e

Veterinere götürüp test yaptırın. Distemper kapmış olabilir. Aşıları yoktur büyük ihtimalle. Şuan hasta köpeğe de aşı yapılmaz. Eğer öyle bir enfeksiyon varsa mutlaka ciddi bir tedavi görmeli. Vakit kaybetmemelisiniz. Götürüp bir kan testi yaptırın, serum bağlatın.