Önemli Bilgi/Çipli Hayvan Kaybolduğunda İlçe Tarıma Aynı Gün

Anonymus985465

şahsen bildirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde sokağa terkedilmiş kabul ediliyor ve 1.200 ₺ ceza kesiliyor.
Sokaktan sahiplendiğim kedilerden üçü bazen 2-3 gün eve gelmiyorlar, biri taşınan komşumun çatı katında 3 gün mahsur kaldı, ihbar için hergün 3 saatlik yol mu geleceğim, telefonla bildiririm dediğimde, form doldurmam gerektiği söylendi.

1 CEVAP

Superisi814

Olur efendim.Kedim her sokakları arsinlamaya çıktığında ben ilçe Tarıma bildiririm.Bizim aslan kral kayıp değil, gezmelerde.Huyudur arasıra gecelere akar, sabaha kadar bahçelerde oynar .Ola ki cipini okutursaniz, kayıp zannederek para beklentisine girmeyin .Aksine siz bu kadar masrafı ile uğraşıyorum diye hediye mama filan alırsanız, kendisi kısır , ona göre davranın mi diyeceğiz..Bir de form doldurucakmisiz, sahipli kedilere saricaklarina, barınakların ıslahı, sokak canlarının tedavisi ile uğraşsinlar . Tövbe Ya Rabbi.