Purina Mama

deniz_berkan

Merhaba, eşim mama almaya gitmişti petshop kapalı diye pzt ye kadar idare etsin diye purina mama almış migros tan :@ pzt ye kadar vermek zorundayım bir sorun olmaZ umarım:$

21 CEVAP

deniz_berkan

neyse mecbur yarına kadar idare edicez

deniz_berkan

Yarın normal mamasına dönücez zaten yemedi yaş mamayla idare ediyoruz suanda evet one almıştık duruyor öyle bugunluk idare edicez :(

deniz_berkan

hayır ishal olmadı ama mamayıda yemiyor zaten sabah evden cıkarken yaş mama verdim gene bugun kendi mamasını alacagım

deniz_berkan

diş problemi yüzünden fena alıştı ve şımardı vik vik mutfak kapısından ayrılmıyor elimde ne görse yaş mama sanıyor allahtan kuru mamayıda bırakmıyor biryandan :)

kedisahibi

EN İĞRENÇ MAMADIR HAYVA DENEYİ YAPAR VE DIŞI RENKLİ AMBALAJLARLA KAPLANMIŞ ÇÖPTÜR

Benim bahçedeki yavrularda yememisti sizinki yemiş şaşırdım bizimkiler mito yiyo suan