Kedi Aşılama Takvimi Ve Ücretleri

guleycanerb

merhabalar ben kedi sahiplenmeyi düşünüyorum ancak kedilerin aşıları hakkında bir bilgim yok hangisi kaç yaşında yapılmalı, aşıların yaklaşık fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz ?
ve mesela ben 1 yaşında bir kedi sahiplenirsem ve daha önceki aşılarından emin olamıyorsam tekrar yaptırabiliyor muyum aşılarını, bu hayvana zarar verir mi ?

3 CEVAP

Canandisli

Ilk asilar genelde 200-300 tl arasi tutuyor ama 2 2.5 aya yayilmis sekilde cunku 2 hafta arayla oluyorlar asiyi asi takvimini internetten bulabilirsiniz kolaylikla ama fiyat bu sekilde diger sorunuz icin evet yaptirabilirsiniz zaten bu asilar senede bir kez tekrarlaniyor hatta 2-3 senede bir olmasi daha bile iyi asi korudugu gibi uzun vadede hastaliga da neden olabiliyor(surekli asilanmasi)

alasbaydan

İç ve dış parazitleri için 50 lira ödemiştim

goknur

Bolge bolge degisiyor o. Ama 200 -300 u gecmiyor