Kedimin Ağzının Kenarında Siyahlık

Minnosspisi

Kedimin ağzının kenarında siyah birşeyler var ne olduğunu anlamadım mama kırıntısı mı nedir ilk defa gördüm

6 CEVAP

Zeynepker

endişelenilecek birşey olduğunu sanmıyorum.isterseniz nemli bir bez ile hafifçe silebilirsiniz.

nyancat

Benim kedimde de var böyle ufak bir nokta çok takılmadım uzun süredir var

keremcavuss

benim kedim de de var fazla takılmayın

Ssenaa51

Takilcak hiç bi şey yok sıkıntı oluşturmaz :))

Mischka

Benim miniğin yaș mama yediğinde falan oluyordu. Bulașan mamalardan diye düșünüyorum. Nemli bir bez ile silince geçiyor.

Bu soru gecmis bir soru ve cevap almisti iki kere soruldu diye hatirliyorum oyle degil mi soru sahibi?