Kedimin Ağzının Kenarında Siyahlık

Minnosspisi

Kedimin ağzının kenarında siyah birşeyler var ne olduğunu anlamadım mama kırıntısı mı nedir ilk defa gördüm

4 CEVAP

ttuana

Benim kediminde var ama biraz daha fazla veteriner "mantar" dedi

Minnosspisi

Ne yapmam gerekiyo

Mariana

imkan varsa veterinere götürüp gösterin bence

Silmeye calistiniz mi cikan birsey mi degilse mantar olabilir.mantar icin asi yapiliyor ama burda daha once soru soranlar vardi ve asiya ragmen mantari gecmeyen kediler vardi o sorulari bulup okumanizi tavsiye ederim.veterinere goturmenizde fayda var su krem bu ilac denilebilir ama veteriner daha net bir cozum onerecektir diye dusunuyorum.