Me-O Ödül Maması

stellabennett

bundan haftada bir kere veriyorum sadece 2 kere versem bir şey olur mu yani ödül mamaları o kadar da yararlı bir şey değil diye biliyorum ama kedime kilo aldırmaya çalışıyorum ondan soruyorum

6 CEVAP

Warriorsans

Verilebilir bende kedime kilo aldırmaya çalıştığım dönemde mamasının üzerine sıkıyordum mamasını yemesini sağlıyordu yoksa yemiyordu. 2 den fazla pek tavsiye etmem

Anonymus683514

Ben haftada 1 bazen 2 veriyorum kedim tadını aşırı seviyor ama evet içeri pek iyi değil. Burada carrefour/migros'larda, getir'de falan oluyor arada alıyorum gördükçe

Zezemm

Meo içeriği en iyilerinden diye okumuştum bikac yerde

Midnightoil

Biz bu sıvı ödül maması sayesinde tırnaklarini cok rahat kesiyoruz, icat edenibtebrik ederim, icine ne koyuyorlarsa hayvan yerken kendinden geciyor. Zarali mi?, eminim oyledir keza bu hayatta guzel olup ta zarali olmayan bir sey varmi :)

teddybal

Me-O'dansa Wanpy'nin içeriğini daha iyi buluyorum onu da çok seviyorlar, ben de haftada 2'nin üstüne çıkmıyorum, bir seferde hepsini vermiyorum ağzını klipsle kapatıp hava almamasını sağlayıp buzdolabında saklıyorum kalanını ertesi gün veriyorum.

Palyaco

Aslinda haftada 1 dır ama kilo aldirmaksa verebilirsiniz zararlı deyildir aksine yararlidir