Kedi Annesi Ve Elma Sirkesi

pamuk18pamuk

Merhaba, kedimin dudak kenarlarında ve çenesinde siyah noktalar olduğunu farketmiştim ama ne olduğunu anlamamıştım. Sonra kedi aknesi diye bişey olduğunu öğrendim ve kedimin kedi aknesi olduğunu anladım. İnternette bakarken elma sirkesi sürmenin kedi aknesi en iyi geldiğini gördüm. Sizce elma sirkesi yararlı olur mu? Ve daha önce yaşayan varsa nasıl geçti?

2 CEVAP

pamuk18pamuk

Başlığı yanlış yazmışım Kedi Aknesi ve Elma Sirkesi yazıcaktım

Cotontzu_Siri

Elma sirkesi iyi gelir. Aynısefa da fayda eder.