Kedim 7 Gün Yalnız Kalacak

dogatektas

daha önce sormustum ama yine de kafama takılan birkaç şey var komşumuz her gün gelicek mamasına suyuna bakıcak ama o gittiginde yine yapayalnız olacak araştırdıgımda giyilmis bi tisört koyun diyolardi yalnız hissetmemesi icin baska bildiginiz seyler varsa söyleyebilir misiniz

2 CEVAP

Sezgek

Evet benim kızımda genelde benim eşyalarımın üstünde uyur takılıp düşeceği ya da sıkışıp kalacağı bir şey olmasın ortalarda mümkünse camdan bakınabileceği bir ortam olsun benim aklıma gelen bunlar

ebrardogan

Eğer imkanınız var ise evcil hayvanlar için 7/24 görüntülü arama yapıp sesinizi duyurabileceğiniz aparatlar var eğer imkanınız var ise onlardan alabilirsiniz yoksa, komşunuzdan rica edip mamasını ve suyunu tazelemeye gelince sizi arayıp kediye göstermesini isteyebilirsiniz. Belki işe yarar