Kedimi Yıkayabilir Miyim?

Behlulkj

Kedimi sürekli dışarıya çıkarıyorum,ve kedim biraz meraklı bugün dondurma ma pati attı ve partisi kirlendi,yalamasin diye biraz yıkadım partisini,ama yine de kokusu geçmedi.kedim 4 aylık ve british yikasam sorun olur mu?

2 CEVAP

Sezgek

Patisi dondurma oldu diye bence yıkamayın hayvanı gerekiyor zaten eğer bir koku yayılıyorsa o kendi yalayarak tertemiz yapar kedileri yıkamak gerçekten çok riskli onların psikolojilerini bozabileceğiniz gibi hasta da yapabilirsiniz hele de cins kedilerim bağışıklığının genelde daha düşük olduğunu düşünürsek daha da riskli sonuç olarak yıkamayın lütfen ha dondurma kaldı çıkmadı diye düşünüyorsanız bir peçeteye crystalin sıkıp güzelce temizleyebilirsiniz

Anonymus683514

Patiyi silin kediyi aşırı aşırı mecbur kalmadıkça kesinlikle yıkamayın. Instagramda falan aptal aptal videolar dönüyor inanmayın onlara kesinlikle sizde öyle olmayacak