Uzun Tüylü Kedilere Hangi Aralıklarla Malt Verilmeli

Puffy2021

Kedim uzun tüylü İran kedisi her gün malt veriyordum zararı varmıdır

3 CEVAP

gence

Malt macunun zararı olmaz ama hergun duzenli olarak kedinizi taradiktan sonra verseniz daha iyi olur

Puffy2021

Kedim kanlı ishal veteriner her gün malt verdiğim için olduğunu söyledi bana saçma geldi bu durum. Sindirim sistemi aşırı zayıflamış dedi

kedibabasi66

Hergün Malt vermek sorun değilse. Doğrusu ne yazın öğrenelim. Profiliniz şikayetli sorularla dolu.