Kediler Peynir Yemeli Mi, Çok Seviyorsa Ne Yapmalıyım ?.

Kedim" iyi marka krem peyniri bağımlısı ve tam yağlı salamura edilmiş kahvaltılık peyniri çok seviyor.
Bu ürünleri en az kuru mama kadar tüketmek istiyor.
Kendisi 7+ yaş ve kısırlaştırılmış olduğu için böbrek ve sindirim sistemi rahatsızlığı yaşamasından endişe duyuyorum, fakat buna sınırlama getirmem mümkün değil çünkü ( ASLAN ) istediğini bir şekilde mutlaka alır, sınırları da kendisi koyar.
Konunun uzmanı kişilerin önerilerini bekliyorum, saygılar !!!.

2 CEVAP

Lils

Haftada 2 kere 2 çay kaşığı kadar verebilirsiniz. Tuzsuz ise daha fazlada olur ama tuzluysa böbreklere çok zararlı.

Zezemm

Lor peynir deneyin . Siz de belirtmişsiniz zaten böbrekler için tuz çok tehlikeli