Kedim Doğduğunda Beri Temizligine Dikkat Ediyorum Fakat Daha Aşılarını Filan Yaptıramadım?

CNTR

Kedi tüyü kist yaparsa eğer ciğerimde bu zararlı mıdır?
Yani öldürür mü? Kedi besleyen arkadaşlarım lütfen acil cevap verin kist adamı öldürür mü? Tehlikeli midir?

16 CEVAP

dollfacepersian

Aşısi paraziti olmadığı için hasta olunca acı çekmeyecek mi sizce? Ayrıca ne videosu izlediniz bilmiyorum ama minnacık bebek kediye bile aşı yaptırırken etrafa bakmak dışında bir şey yapmadı.Kedilerin acı eşiği insandan daha yüksektir zaten. Canı yansa bile 2 saniyelik acı için tüm hayatını olumsuz etkilecek bir şeye değer mi yaptırmamaniz?
Bende öğrenciyim oğlumu sahiplendiğim günden beri herşeyi ile ben ilgileniyorum. Bu yazdıklarınızı bahane bile değil bence