Ölmesinler Yardım Edin

Sansbaby

Sokakta bakımını üstlendiğim kedimin önceki doğumunda tekmeleyerek öldürdüler. Şimdi bu bebekleri de ölmesin. Klinikte fazla zamanları yok ama siyah oldukları için kimse onları istemiyor ayrımcılığı hayvanlarda da görüyorum ve çok üzülüyorum. Lütfen yardım edin. Bebeklerini kaybettiğinde annenin halini görseydiniz şu anki çektiğim acıyı çok iyi anlardınız. Acil yuva arıyoruz

5 CEVAP

Anonymus985465

Sojaktan sahipkendiğim canların beşi simsiyah ve her birini çok seviyorum.
Türkiye'de yaşayan yabancıların sosyal medya sayfalarına ilan verebilirsiniz. Özellikle İngilizler uğur getirdiğine inandıkları siyah kedileri tercih ediyorlar. Yabancıların üye olduğu veya kendilerine ait Hayvanları Koruma Dernekleri'ni araştırabilirsiniz.
İyiki varsınız

Anonymus985465

İstanbul'da olmadığım için ordaki Avrupa veya Amerikalı yerleşik yabancıların sosyal medya hesapları hakkında bilgim yok.
Ancak İngilizce Hayvanları Koruma Derneği yazarsanız büyük olasılıkla doğru sayfaları bulursunuz.
Büyükelçilik ve Konsolosluklara da sorabilirsiniz.

kedibabasi66

Sahiplenmek istediğim kedi değildir umarım. Sahiplenebilirim demiştim hiç umursamamıştınız.

Sansbaby

Çok teşekkür ederim bilmiyordum. Sayfaların isimlerini paylaşabilir misiniz rica etsem :)

Sansbaby

Hiç umursamamak? Cevabını vermiştim o zaman da size mesajlarınızı kontrol etmeniz gerekir. Norveç kedisiyle alakası yok düz sokak kedisi ve sokağa alışmış sitemizin en mutlu kedisi. Kışın evlere alınıyor sürekli önüne ıslak mamalar dökülürken neden başka yardıma muhtaç bir hayvanı sahiplendirmek varken sahiplendireyim anlayabilmiş değilim. Bu ısrarınız fazla