Kedim Mamasını Yutuyor?

Behlulkj

Kedim 4 aylık ve mama kusuyor.mamaları bütün bütün çıkıyor ne yapmam lazım??

5 CEVAP

gokhansultan

Bizimki de yavruluğundan beri yutarak yiyor çoğu kedide de var bu durum kusuyorsa hızlı yiyordur mamasını geniş bir tabağa yayın ve öğünlü verin ozaman hızlı ve fazla yiyemez

Behlulkj

Peki şuan sizin ki geçti mi

esmadilsu

Malesef 2 yaşında kısır kedim 3 aylıktan beri bizde ve hiç kırdığını görmedim hekimimiz dişlerinin gayet sağlıklı olduğunu söyledi ancak ben bir çözüm buldum büyük taneli mamalar alınca mecbur kırıyor

gokhansultan

Benimki şu anda üriner mama yiyor taneleri büyük ve kalın asla kırmıyor hala :D ağzında emip yumuşatıp yutuyo :D:D

senaau

Yavaş yemesini sağlayacak özel mama kapları oluyor belki onlardan alırsanız sorun çözülür