Ota'nın Türü Ne?

BSS

BANA HERKEZ SİBİRYA KURDU KIRMASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ AMA BİLMİYORUM. AYRICA YUVADA ARIYOR. BEN ONA BAHÇEDE BAKMAYA ÇALIŞIYORUM FAKAT BİNA SAKİNLERİ İZİN VERMİYOR

6 CEVAP

petpati

sibirya kurdu değil bence ama cinsini bilemiyorum . aynı durmu bende yaşıyorum apartman sakinleri ve de mahhalle ssakinleri hep şikayet ediyor

Robin

sibirya kurdu mu yoksa alman kurdu kırması mı tahmin etmek zor

fiary222

Alman Kurdu Kırması olduğu renginden, renk desenlerinden ve yavru boyundan kesin

Diğer türü bilemeyeceğim. Belki de safkan alman kurdudur. Çünkü düşük kulaklı alman kurtları da olabiliyor

BSS

YANİ ÇOĞU KİŞİ SİBİRYA KURDU KIRMASI DEDİ AMA EMİN DEĞİLİZ
petpati AYNEN YA NE ZARARİ VARKİ SALDIRGANDA DEGİL :(

alman kurdu kırmasıı

yagmurgizmo

Bence de alman kurdu kırması.