Plastik Poşette Duran Mama

Esims

Arkadaşlar mamamız uzun süredir plastik poşetin içinde duruyor(açık mama) sizce mamada herhangi bir anormallik oluşmuş mudur? O kadar mama boşa gitsin istemem.

2 CEVAP

martuyl

ne kadar suredir duruyor? cunku petshoplarda da gunluk paketlenmiyor o mamalar, uzun sure rafta oyle posetlerde bekliyor.

nasil muhafaza etiniz, kapali gunes almayan yerde miydi?

Warriorsans

Bozulmuş da olabilir hiçbir şey olmamışta. İnceleyin kokusuna bakın bi ama eğer çok beklediyse vermeyin derim ne olur ne olmaz