Kısır Kedi Maması Önerisi

Canska

Kısır mama tavsiyesi?

4 CEVAP

nmbaygol

Merhaba, ben Purina One Somonlu kısır mama kullanıyorum. Çok memnunum.

Warriorsans

Bütçeniz nedir?

Düşük bütçe için golosi ve obivan selection önerebilirim (ikisini de denedim memnun kaldım)

Orta segment bozita, sanabelle( 400 gr denedik güzeldi içerik vs başarılı 10 kg olarak almayı düşünüyorum), exculusion (2 aydır kullanıyoruz memnunuz)

Üst segment acana (özellikle pacifica serisini öneririm şimdiye kadar en memnun kaldığım mama), orijen

gece18

Benim kedim kısır değil kısır mama tecrübem yok lakin gözlemlediğim tek bir şey var çok düşük market mamaları olmaksızın deneye deneye kedinizin iştahlı yiyebileceği mamayı bulun derim.
Tek beslenme yapmayın, mamanızda rotasyon kesin olsun. Kedinizin neye alerjik olup olmadığını neyi daha cok sevdiğini biliyorsanız eğer mama içeriklerine bakabilirsiniz. Kısır kedilerde idrar yolu enfeksiyonu ve böbrek hastalıkları çok arttı bunun için rotasyon önemli.

Palyaco

Kisir mamada exclusion natures verty fitmin