Wbc (Beyaz Kan Hücreleri) Düşük Çıktı 4.4

Catworldd

Kedim son 2 gündür sürekli kusuyor hiçbir şey yemiyordu ilk gün veterinere götürdüm antibiyotik ve vitamin verildi sabahına yediği tüm mamaları tekrar kusmus bu sefer serum takıldı ve kan tahlili yapıldı veterinerimiz wbc değerinin düşük olduğunu sabah akşam serum takılması gerektiğini söyledi böyle bir problem yaşayan var mı süreci anlatırsanız sevinirim hekim durumu riskli dedi

3 CEVAP

gokhansultan

Serum takılması besin almadığı için beslenemediğinden kaynaklı. Enfeksiyon var çok büyük ihtimalle ve bağışıklığı düşmüş. Hastalığın viral mi bakteriyel mi olduğunu bulmak gerekiyor. Viral hastalıklar için testler var onlardan yaptırmanızı öneririm. Hepsi negatif çıkarsa en azından bazı hastalıklar elenmiş olur. Pozitif çıkan olursa da ona göre tedavi uygulanır.

Catworldd

Teşekkür ederim dua edin lütfen bize

gokhansultan

Dualarım sizinle, ben iyi olacağını düşünüyorum :)