Kedi Çimi İle İlgili Bilgisi Olan

oykuyildiz

Arkadaşlar kedi çimi yaptım kedime yediriyorum . Kedi çimini ne sıklıkla yedirmeliyiz bilen var mı ayda bir yapsak olur mu ?
Bu arada düzenli malt yiyor kusma problemi olmadı kakada tüy çıkıyor takip ediyorum her zaman herşeyini sadece vitamin açısından da zengin olduğu için çim yediriyorum

3 CEVAP

Warriorsans

İstediği kadar yiyebilir bir sakıncası yok diye biliyorum hatta bizimkilerin sindirim sistemine falan iyi gelmişti baya

oykuyildiz

Yok mesela ayda bir mi iki ayda bir mi internete yazdım bir bilgi yok maalesef fazlasının da zararlı olduğunyazılmış bu arada

ssuwude

Herhangi bir yan etkisi yoktur o kendisine yetecek kadarı biliyordur merak etmeyin, gitsin gelsin yesin yedikçe mideside rahatlıyor :D