Yeni Evlat Edindiğimiz Köpeğimiz Sekeliyor

Arkadaşlar köpeğimiz yürürken tek ayağı sekeliyor sorunu çözemedik ne yapabiliriz.İstanbul bağcılar'da oturuyoruz veteriner kliniğine mi götürmeliyiz? maddi durumum iyi değil.

2 CEVAP

hemsire

Merhaba böyle sağlık durumların hiç düşünmeden veteriner kliniğine giderek uzman görüşü almalısınız.Eğer maddiyatınız iyi değilde kedi,köpek ve diğer canlılara bakmamalısınız.İstanbul Bağcılarda önerebileceğin veteriner kliniği şirinpati kliniği durumunuzu anlatırsanız yardımcı olacaklardır.Geçmiş olsun.

miraytas

Veterinere götürmek iyi olacaktık genelde muayeneden ücret almazlar zaten ücretli bir uygulama yapılacaksa taksit yapma imkanları olup olmadığını sorun bence maddi durumların yetersizliği hayvan bakmaya engel değildir şahsi düşüncem. Durumum olmadığı zaman da hayvan baktım her aşını yaptıramamıştım ama çoğu zenginim hayvan bakabilirim kafasındaki insandan iyi baktığımı da düşünüyorum dinlemeyin böyle insanları