Mama Önerir Misiniz

Pikapru

Merhaba arkadaşlar arkadaşım bulunduğu yerdeki kediler için mama alacak. Anne ve yavru kediler olduğu için yavru maması alacak. 15 kilosu max 500 olacak şekilde hangi mamayı önerirsiniz teşekkürler

7 CEVAP

dilanbulent

Te miz ma ma isimli siteden Mito veya Micho markalarını önerebilirim.

Palyaco

Lavital 12 kg tavsiye ederim

Superisi814

Econature balıklı
Enjoy
Paw paw var ancak sanırım çok tuzlu , sokak kedilerin ardından inanılmaz su tuketiyor.

senaau

Mito ve michonun bildiğim kadarıyla yavru olanı yok. O fiyata econature ve ya Vancat alabilirsiniz

kedibabasi66

Te miz ma ma sitesinden Bonacibo yavru kedi maması alabilirsiniz
3 kilo 135 TL ve yeni üretim

miraytas

Obivan öneririm baya uygun şuan fiyatları

Warriorsans

Mystic öneririm kesinlikle, fiyat performans olarak bence en iyisi