Kedi Sinek Yedi Ne Olur?

Enesdgn

Kedi ilk kez sinek avladı sonra yedi onu, başta uzaklaştırdım ama daha da hırslandı. Şimdi de kaykıla kaykıla yatıyor ben avlandım diye :D bir sakıncası olmaz sanırım düz kara sinek

6 CEVAP

dilanbulent

Eğer iç-dış parazit aşıları tam ise bir sorun olmaz kolay kolay

senaau

Hiçbir şey olmaz

aslihan_e

İç parazit tedavisini geciktirmeyin yeter.

gokhansultan

Afiyet olsun parazitleri düzenli yapılıyorsa sıkıntı yok :)

meov

bizimki siyah örümcek yedi :))) engel olamadık. parazit aşıları tam.. bir şey olmadı valla...

Warriorsans

Bir sorun olmaz ama iç parazit yapabilir o yüzden düzenli (2 3 ayda 1) iç parazitini yaptırıyorsanız sorun olmaz