Kedimin Üstüne Sandalye Düştü

Mammili38

Herkese merhaba arkadaşlar kedimin üstüne sandalye düştü ve burnundan felan kan geldi Veterinele götürdüm 7 tane inne verdiler 3 ünü yaptık bayağı topladı kendini pek ayakta duramıyor kedi etrafında dönme çabasında şırınga ile mamasını suyunu veriyorum kendisinde zor kötek kalkıp içip yiyebiliyor röntgen çektirdim kırık felan yok ama ödem oluşmuş olabilir felan deniyor şimdi sürekli uyuyor iyileşirmi felan be yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek olan varmı aranızda Allah kimsenin başına vermesin göz yaşı döktüm İnanın düşünmekten kafamı kaldıramıyorum

1 CEVAP

aslihan_e

Biraz zaman verin kırık, iç kanama yoksa bir süre sonra toparlar büyük ihtimalle. Bir süre hareket konusunda sorun yaşayabilir, belki bir ay falan. Genelde zihinsel sorun yaşadıklarında kendi etraflarında dönüyorlar. Kedinizde travma oluşmuş olmalı ya da beli falan ağrıyorsa acıdan kurtulma amaçlı yapıyor olabilir. Kedilerimin üstüne sandalye düşmedi ama bir yerlerini incittiklerinde, yüksekten düştüklerinde falan eğer ki kırık yoksa bir süre yürümede falan zorluk yaşasalar da zamanla düzeliyorlar. O yüzden sizin kediniz de iyileşir diye düşünüyorum. Kırık olmaması çok iyi. Geçmiş olsun :(