Yeni Kedi Sahiplendim Ama Saglıgı Hakkında Pek Bilgi

Yakuphande

yeni kedi sahiplendim ama saglıgı hakkında pek bilgi sahibi degilim ne sıklıkla aşı yapılır ismi nelerfdir?

4 CEVAP

pisicikpisicik

bir veterinere götürün o size aşı takvimi belirler

Merhaba.
Veterinerden yardım almanızı öneririm.İlk aşı olarak iç ve dış parazit yapılıyor.Devamında diğer aşıları için takvimi veterineriniz belirleyecektir.Sağlıkla yaşayın birlikte...

Oncelikle genel kontrol yaptirin paraziti var mi gormesinde veya duymasinda bir problem var mi burnu akiyor mu sivi dengesi ne durumda vucutta sislik vs var mi baktirin ondan sonra asi takvimine gore asilari yapilacaktir.kedinizin sagligi icin kullanmak isterseniz multivitamin,malt vs urunler var veterinerinize danisarak alabilirsiniz bu urunleri.

Yakuphande

yorumlarınız için hepinize teşekkürler :)