Kedim Ağzı Açık Bir Şekilde Sürekli Soluyor

seymavc

5 aylık dişi kedim ile evde karşılıklı pusu kuruyoruz ben elimi kaldırdığımda koşuyor elimi ısırıylr yada zıplıyor sonea koşuyodu bunu oyun haline getirdik ara sıra oynuyoduk az önce bir kaç kez oynadık kedim zıpladı vs birden ağzı açık solumaya başladı sinirlendi mi bana yoksa solunum peoblemimi var yada başka bir şey mi?

5 CEVAP

pamuk18pamuk

Yorulduğu için olabilir bir sorun olduğunu sanmıyorum

Susamis olabilir mi?

seymavc

maalesef suyu duruyor içmiyor

Agzini acik unutmus olabilir bazen kedilerde oluyor boyle seyler ama surekli yaparsa veterinerinize danisin ya da iciniz rahat etsin isterseniz arayip sorun veya kedinizi goturun veterinerinize

Mariana

benim kedim çok heyecanlandığında çok oynadığında ağzı açık şekilde soluyor :)