Bursada İyi Bir Veteriner

miraytas

Hatırlayan arkadaşlar vardır yeni sahiplendiği ufaklıkta göbek fıtığı var. Ben de bayram sebebiyle bursaya geldim ve burada da iyi bir veterinere gidip görüş almak istiyorum. Bursada bildiğiniz iyi bir veteriner var mı bu konudan anlayabilecek yardımcı olabilecek?

3 CEVAP

Sezgek

Almilla vet biz kükürtlü şubesine gidiyorduk ben taşınmadan önce gayet ilgili ve tecrübeli olduklarını düşünüyorum ayrıca ümidim vet arkadaşlarım da iyi olduğunu söylemişti bir danışmanızı öneririm

miraytas

Armillayı çok duydum oraya giymeye karar verdim çok teşekkür ederim

Armilla tavsiye etmiyorum. Çok hekimli bir yer, iyi hekim sayısı çok az ve hangisine denk geleceğiniz muamma. Karafatma heykelinin orada vetorka'yı ya da ihsaniye'de Fiona veterinerliği tavsiye ederim. Bursa'da pek çok hekim deneyimlemiş biri olarak en iyileridir.