Köpeğime Buz Kompresi

rodisizasla

Çok sıcak bir şehirde yaşadığımız için köpeğim sıcaktan çok bunalıyor ve ben de poşete buz koyup yazmaya sarıp bedenine çok az sürelerle tutmak şartıyla dokunduruyorum.Rahatlıyor ancak bir zararı olur mu merak ediyorum.

4 CEVAP

Becatbe

Plastik buz kalıpları olur içini su doldurduğunuz. Onlardan alın, beze sarın, öyle uygulayın.

NorthNight

Bir zararı olacağını düşünmüyorum (uzun süre tutulmadıkça. Ama soğutucu matlar görmüştüm onlara bakabilirsiniz daha pratik bir çözüm olur diye düşünüyorum.

rodisizasla

Soğutucu matı ilk defa duyuyorum,çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

rodisizasla

Teşekkürler,deneyeceğim