Kedimin Geçmeyen İshali

Nidabl

Kedim yaklaşık 5 aylık yanlış tedavi hastalık teşhisi konulaması sonucu kronik ishal oldu. Özel maltlar sindirim sistemi düzenleyen ilaçlar probiyotik kullandık(veteriner kontrolünde) fakat geçmedi şu an 7. Ayda (kedim5 yaşına girecek)en son haşlanmış tavuk patates pirinç lapası denedik o daha da kötü ishal yaptı. Önerebileceğiniz bir yöntem ilaç var mı artık o kadar zayıfladı ki :(

2 CEVAP

Nidabl

Kedimin daha öncede teşhis koyulamayan hastalığı veteriner bilgisizliğinden tamamen iştahsızlık şüphesiyle gittik saçma sapan onlarca test yapıldı ve kedi travma yaşadı 4. Ay sonunda fip teşhisi koydu başka veterinere gittiğimizde sadece kulağında enfeksiyon oluştuğu anlaşıldı tedavi edildi bu süreçte maalesef ishal oldu ve 5 buçuk kilolardan 2 buçuk kiloya düştü

Palyaco

Bağırsak florasi bozulmuş tek çaresi viyo ummune bağırsak florasini iyileştirir ve bağışıklığı cok iyi olur 14x30ml günde 30ml verin 14 gün tedavi süresi yeterli