Uygun Yetişkin Kedi Maması

Ouzz

Yavrularımda yetişkin mamasına geçeceğiz. Daha önce sanabelle kullanıyorduk. Sağlıklı, uygun fiyatlı mamalar nelerdir?

3 CEVAP

Warriorsans

Golosi önerebilirim kısır mamasını kullandım gayet memnunduk. Matisse, bozita, exculusion,

Warriorsans

Obivan selection serisi de güzel

Ouzz

Teşekkür ederim, bakacağım bunlara. Ancak veterinerimiz normal yetişkin maması verin kilo almaya başlarlarsa kısırlaştırılmış mama verirsiniz dedi. Sanırım tatsız tuzsuz bir mamaymış pek sevmiyormuş kediler.