Kedim Pilav Yer Mi

Behlulkj

4 aylık kedime pilav yedirebilir miyim?

3 CEVAP

AhsenAise

Verebilirsiniz,o çok övülen çok pahalı mamalar kadar zarar vermez!! Arada minik bir kaşık verin

martuyl

verebilirsiniz. mamaların içinde de var full protein ve tahılsız olmayanlar haricinde. hatta evde hatırlanan yaş mamaya da konuyor tariflerde.

ama çok vermeyin çunku gaz yapabiliyor. bi de mumkunse haşlama etle karıştırın.

Dilakeee

Neden yediresiniz? Lütfen kediler için üretilen mamalar ve yağsız tuzsuz baharatsız tavuk balık et türevleri hariç kediye böyle şeyler vermeyin çok zararlı