Virbac İsimli Marka Hakkında

yaaamur

veterinerimiz Virbac isimli mamayı önerdi şuan onu kullanıyorum ama bu markayı ilk defa duyuyorum, kullanan var mı acaba? varsa fikirlerinizi belirtir misiniz mama hakkında?

11 CEVAP

Palyaco

En iyi klinik mamadir onun üstüne tanimam

Anonymus985465

Çok kritik bir süreçten geçen çok seçici kedim toplam 4,5 kg Virbac1, 2, 3 yedikten sonra Sanabelle Üriner mamaya geçtim. Çok nazlı ve az yemeye başladı. 2 hafta sonra tekrar Virbac 3 aldım. Bugün paketi açar açmaz yerinden fırladı. Anlaşılan domuzu seviyor!

Lils

Gayet kaliteli mama piyasanın en iyilerinden. Bu arada neredeyse her markada domuz var. Royal canin, sanabelle ve hills'te bahsedilen hayvansal yağ domuz mesela. Müşteri hizmetlerine sormuştum özellikle.

10 numara mamadır. Önceden pahalı gelirken şimdi ne idüğü belirsiz mamalardan daha ucuz durumda neredeyse. İmkan dahilinde mutlaka tavsiye ediyorum.

Bbgm

Mamaya karşıyımdım hepsini zararlı bulurdum. Ta ki virbacla tanışana kadar.

Anonymus871954

Fransız mama markası. Bizimkinin sindirim sisteminde sorun olduğu için virbac gastro mama kullanıyoruz. 5 gün önce kısırlaştırdım aynı mama dan devam ediyoruz steril mama kullanmaya gerek kalmıyor .

Aysh

Hangı şikayetler üzerine önermişti veterınerınız?

Palyaco

En iyi klinik mama ve domuz saten yurtdisi mamalarin hepsinde var özellikle yağı hepsinde mevcut konserveleri saten çoğu domuz eti kediler seviyor

yaaamur

@Palyaco Bihterim de tadını çok beğendi domuz etliymiş sanırım, ama kısırlaştırıldıktan sonra yememeye başladı 😔

yaaamur

zamlardan sonra bayağı fiyatı arttı, zamlardan önce 3kg virbac mamayı 400 tlye almıştım 😌 Bihterim sevdiyse alacağız mecbur 😝

yaaamur

@aysh benim kedim 3 yaşında dişi ve kısırlaştırılmamıştı, uzun bir süre takip ettim ve iştahsızlık, sürekli vücudunu kaşıması üzerine veteriner hekimimizi ziyaret ettik. meğersem uzun süre kısırlaştırmadığım için pyometra oluşmuş ve bağışıklığı aşırı düşmüş, öncelikle 20 gün bağışıklık için ilaç kullandık ve sonra virbac mamaya geçtik, bağışıklığı düzeldikten sonra kısırlaştırma operasyonu yapıldı şuan iştahı da eskisine göre daha iyi ve Bihter çok seçici olmasına rağmen birden bu mamaya geçiş yapsak da bayılarak yedi ❤️