Acil Bakar Misiniz

Hayvanasigi0

Merhaba kedim normalde proplan kısır mama kullanıyor fakat kurban bayrami olduğu icin gecikme olacak ve alamayacağım 2 gün boyunca proplan kitten yese sıkıntı olur mu 2 günün sonunda kademeli mi geçiş yapmaliyim yoksa direkt kısır olanı mı vereyim siparis elime ulastiginda veya bunun yerine direkt tavuk ve yaş mama ile mi besliyim

2 CEVAP

gokhansultan

2 gün kitten mama yiyebilir sorun olmaz :) kademeli geçmesine gerek yok direk verebilirsiniz kısır mamayı tekrardan

Hayvanasigi0

@gokhansultan çok teşekkür ederimm