Sibirya Kurdu Olan Varmii???

durdane1905

Herkese merhaba sibirya kurdu sahiplenmek istiyorum her yerde aradim istedim bulamadim kac aydir gercekten cok istiyorum ama istegimi yerime getiremedim malesef lutttfffeennn yardiminizi istiyorum luuutttffeeen yoksa bu son sansim olacak

10 CEVAP

izzy

Barinaklarda bir sürü var hemde saf barinaklara baktiniz mi?

Alpse

Nerede oturuyorsunuz...
Ona göre değerlendirin...
Genelde istanbul sayfalar bakmak istiyorsun göndermiyorlar...
Sonra bir canlıya yuva olun diye yırtınıyorlar vermedikleri canlı için reklam yapıyorlar... yaklaşık 300 kişi ile görüştüm bende sahiplenecektim bir hayvan ama malesef sonuç hüsran... Nerede oturduğunu söylersen yardımcı olabiliriz...

Alpse

Ev bahçesini bende alman kurdu var ama yol uzak ayvalıktayım...

goknur

Genelleme olarak cins olarak soyleyemeyecim. Sus kopekleri, golden cinsi, pug vs. Gibi kopekcikler disinda butun kopekler sahiplenici ic guduye sahiptir. Bu saydiklarimizda aynidir ama onlar minnos :) sibirya kurduna gelince bakimi cok zor bir irktir. Hep soguk ortam yaratmak gerekir. Yoksa o hayvana iskence edebilirsiniz. Bir tanidigim ozel olarak getirtmisti onu rusyadan ama dayanamadi sicaklara ve oldu. Herseyi dusunmek lazim. Bizler cok istiyoruz ve seviyoruz diye onlari dogalarindan ayiriyoruz.

durdane1905

İzzy bakmadim acaba varmidir hic bilgim yok barinak hakkinda

durdane1905

Ben konya selcukluda oturuyorum ama iyi bekcilik yapabilirmi iyi bekcilik yapan kopeklerden biride olabilir tsk ediyorum

durdane1905

Konyada barinak varmi nerede var?

izzy

Konya'yı bilmiyorum ama kac barinaga gittimse denk geldim

durdane1905

Hmm baska ne tur kopekler vardi sorabilirmiyim?? Ev bahcesini iyi koruyabilen mesela

durdane1905

Hmm haklisiniz tesekkurler goknurcum