Kedi Ana Kucağı?

pamuk18pamuk

Merhaba, kedimi dışarıda ana kucağı ile gezdirmeyi düşündüm. Çok kalabalık yerler değil ama sakın yerlere gidebiliriz diye düşündüm. Daha önce pet ana kucağı kullanan varmı?

8 CEVAP

KedimVar

Ben rahatsız olacağını düşünüyorum. Bir de petshopta çalışanlara sorduğumda köpekler saldırabilir. Hem kediniz hem de sizin için tehlikeli olur. Ayrıca köpek olsaydı sorun olmazdı ama kedi savunmasız olur, korkar demişlerdi. Ben de böylelikle almaktan vazgeçmiştim.

Kesinlikle cikarmayin zaten siz kedinizi yeni almadiniz mi oyle yazmistiniz sanki soruda

O zaman o soruyu soran baska biriydi karistirdim.ama eviniz bahceliyse cikarin gezsin istiyorsaniz onun disinda bence gezdirmeyin

pamuk18pamuk

@patipaticikpatisi
Neden gezdirmemek gerektiğini düşünüyorsunuz? Dışarıya alışır diye mi?

pamuk18pamuk

@patipaticikpatisi
Hayır yeni değil

Evet disari alisirsa evde durmak istemeyebilir
Hastalik bulasabilir
Kopek gelirse panikleyip kacabilir
Tasmadan kurtulup kendi kacabilir
Ama eviniz bahceli olsa mesela cok rahat temizligini biliyorsunuz yerde ayagina batacak sey var mi yok mu biliyorsunuz baska hayvan olmuyor rahatca gezdirirsiniz o zaman ama diger turlu risk almis oluyorsunuz

eltarcin

Ben kedimi hava güzel olduğu zaman tasmasıyla çıkarıyorum dışarı.Şu ana kadar sorun yaşamadık.Bence gezdirmek iyi birşey.Bilmiyorum sizinki yapar mı ama benimkisi hiç dışarıya özenmiyor. (yani dışarı kaçmıyor)Zaten biz daha çok kapı önlerinde dolaştığımız için köpek sorunu da olmuyor.4-5 aydır gezdiriyorum,hiç tasmadan kurtulmadı ve hiç hastalık olmadı.

Bizim bahçede 15 küsür kedi var bizimki gündüzleri oynamaya gidiyor yavrularla yani bahceniz de kedi varsa kaçmak isteyebilir bence