Kedimin Cinsi Irkı

Anne babasını bilmiyorum kırma olabilir mi dişi biraz garip geldi bana erkek kedimin yüzü daha yuvarlak ve güzel duruyor

8 CEVAP

Warriorsans

:((

meov

scottish fold ve tekir kırması olabilir.

KimJeongguk

Bana kırmalık yok gibi geldi. Kediniz Scottish Fold Whiskas.

KravatliKedi

Fold tekir kırması gibi duruyor

BiciriginAnnesi

Tekiriş:)

Lokumcukk

Yüzünü tam anlayamadım ama desenli olması kırma olduğu anlamına gelmiyor

yumak_bey

gen çekmiş işte ne uğraştırıyorsunuz bizi 😅😅

Muezzabalim

Scoottishfold ve britishshorthair eşleşmesi ile olan scotish straight ,özellikle o arka patisi üzerine mirket gibi duran scotish bende de var aynısından 😂