Kedimin Gözü 13 Gündür Böyle

Muhammetens

Kedimin gözü 13 gündür bu şekilde 10 gündür gentagut damla (günde 2 sefer) aynı zamanda da crystalin ile de 3 sefer siliyorum ara ara çok iyi oluyor gözü ama yine böyle oluyor özellikle uyuduktan sonra dışardan bakınca bir şey yok gibi duruyor ancak uyuduktan sonra yine bu şekilde oluyor.Fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.Gün içindeki iyi halini de ekledim gözünün

4 CEVAP

Melikeeckl

Ya benim kedimin de uyanınca böyle oluyo ama aradan 5 dk sonra geçiyor devamlı olmuyo bu Arada ama istersen bi veterinere götür geçmiş olsun ❤️‍🩹

aslihan_e

Bir de terramycin göz merhemi deneyin isterseniz, enfeksiyon kaynaklıysa o çok iyi geliyor. Uyuyunca artması enfeksiyona işaret ediyor aslında ama ben bilemem tabi ki.

BiciriginAnnesi

Mevsimsel olarak çoğu kedilerde göz akıntısı şişme kızarma göz kısılması var mevsimin geçmesini bekleyeceksiniz bizde sorun yaşıyoruz damla kullanıyoruz hergun düzenli olarak 3 kedimin gözlerini önce silip temizliyorum daha sonra her iki göze de damla damlatıyorum .
İki kedimin gözü şuan gayet iyi diğer kedim de başlamıştı onun da göz akıntısı iyiye gitmeye başladı

Göz akıntısını takip edin sulu ve hafif sarımsı akıntılı oluyorsa normaldir göz bebeklerini de kontrol edin Akıntı vs yeşil kırmızı olursa tekrar muayene gidin
Geçmiş olsun.

Mikasa

bizim de 5 gündür bu şekilde. sulanmalar oluyor , balkona çıkınca da şişti :( polen mevsimi de geçti ama havada başka şeyler var herhalde. çay pansuman ,göz damlaları ile atlatmaya çalışıyoruz. alerjik bi dönem sanırım.