Kedim Beni Isırıyor

Eliflal245

Kedim 3 aylık ve beni ısırıyor bunu nasıl engelleyebilirim

4 CEVAP

pamuk18pamuk

Buyuk ihtimalle oynamak icin yapiyordur elinizle oynatmayin

Elinizle ayaginizla oynatmayin bu onun avcilik icgudulerini harekete gecirir sopali oyuncaklar var ucunde fare olan balik olan ya da pelus oyuncak filan onlardan alabilirsiniz en kolayi top yapip etin oynayacaktir
Tam isirma donemleri 1 yasinda genelde normale donerlr donmezse kedinizin karakteridir bu yapacak birsey yoktur

senazena

Elinizi ısırdığı zaman yavaşça çekin,ilginizi kesin ve şşş deyin kediler ani seslerden hoşlanmaz,ya da elinizie kolonya sürebilirsiniz ondan da nefret ediyor bizimki :))

mypet18

elinizle oynuyordur benimkide ısırıyor ama hiç acıtmıyor siz elinizle oynatmayım ve de benimki da 3 aylık