Kedimin Ayağındaki Kabuk

Muhammetens

Kedimi 15 gün önce sahiplendim arka ayağında iz vardı ama önemseyip bakmamıştım bugün baktığımda böyle kabuklu bir şeyle karşılaştım ne olabilir,mantar olma ihtimali var mı

1 CEVAP

byzkpln

Mantar büyük ihtimalle bizimkide aynı böyle başlamıştı tüm vücuduna yayılmadı ama küçük noktalarda ara ara vardı üstü kabuk gibi yada beyaz pul pul o bölgelerde tüy dökülmesi vardı sonra bana bulaştı zaten. Yinede veterinerin görmesinde fayda var. Egzamada olabilir alerjide olabilir. Geçmiş olsun